שאלות ותשובות

שאלות נפוצות

קרדיט 24

מי עומד מאחורי 24 קרדיט ?

קרדיט 24 הוקמה בידי קבוצת אנשי טכנולוגיה יוצאי 8200 ביחד עם אנשי אשראי עם שנים רבות של ניסיון. מטרת הקבוצה היא להביא טכנולוגיה לעולם ישן ולנקות את הדימוי של שוק אפור.

למה שאני אפנה אליכם ?

יש לנו יתרון שאין לאחרים – טכנולוגיה פורצת דרך שמאפשרת אשראי זמין מהיר ויעיל. החברות האחרות עדיין פועלות בשיטות מיושנות, עלויות גבוהות, סירבול בירוקרטי גדול וללא שקיפות. אצלנו אספקת האשראי היעילה והמהירה מבטיחה שתקבלו את האשראי אותו ביקשתם בזמן שבו אתם זקוקים. אנו פועלים תחת הנחיות בנק ישראל, הוראות השעה של שר האוצר וחוקי מדינת ישראל, והכל כמובן תחת כללי השקיפות הבנקאיים הנדרשים. אצלנו תוכל לקבל הלוואה בזמן אמת ללא שעבודים וללא סרבול פיננסי. מיידי, נוח, פשוט.

מי אתם 24 קרדיט? מה השירות שאתם נותנים ?

אנחנו קודם כל אנשים. לא מתחבאים ולא נעלמים. אנחנו מזמינים כל אדם שירצה אלינו למשרד לשבת ולהכיר. קרדיט 24 מספקת שירותי אשראי מגוונים, כגון הלוואות, מקדמות שכר, מסגרות אשראי ועוד.

איך מגישים בקשת הלוואה ?

פשוט ביותר! מקליקים על הגשת הלוואה. ממלאים שאלון קצר. מקבלים אישור עקרוני להלוואה. משלימים כמה דברים קטנים וזהו! אושרתם? תוכלו לקבל את ההלוואה באמצעות שליח או הגעה למשרד והכסף יגיע לחשבונכם בשיק או בהעברה בנקאית.

לאחר השארת הפרטים, האם יש מישהו שיוצר איתי קשר להסבר המשך התהליך ?

היתרון הגדול בקרדיט 24 הוא שאתם לא משאירים פרטים ומחכים שנציג יחזור אליכם. השאלון אותו אתם ממלאים יאפשר לכם לדעת בתור מספר שניות, האם אתם זכאים להלוואה ואם כן, מה סכום ההלוואה המקסימאלי אותו תוכלו לקבל. את הבקשה להלוואה תוכלו להגיש 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע בקלות ובמהירות.

תוך כמה זמן אני יכול לקבל אישור על ההלוואה ?

אישור עקרוני להלוואה ינתן בתוך עד 15 שניות. אישור סופי ותנאי ההלוואה יכולים לקחת עד 24 שעות, תלוי בעיקר בכם!

מהם התנאים לקבל הלוואה ?

המערכת האוטומטית של קרדיט 24 בודקת עשרות רבות של פרמטרים לפני שמאשרים הלוואה. את התשובה תקבלו כאמור בתוך מספר שניות. בכדי להשלים את התהליך, נדרשים דפי חשבון בנק, אותם תוכלו לספק באמצעות מערכת הבנקים החדישה של קרדיט 24.

האם ישנן עלויות נוסופות כגון דמי ניהול או פתיחת תיק ?

כן. קרדיט 24 גובה דמי פתיחת תיק ללקוחות חדשים והכל בהתאם לגובה ההלוואה. דמי פתיחת תיק ישולמו רק לאחר אישור קבלת ההלוואה ובשום שלב לא נבקש מכם כסף בעבור הבדיקה. חשוב להדגיש, כי אין עלויות נוספות במהלך ההלוואה.

מדוע עולה כסף לפתוח תיק אצלכם ?

קרדיט 24 מבקשת להקל עליכם את התהליך ועושה את רוב העבודה בשבילכם. הבדיקות כוללות פנייה למאגרי מידע ממשלתיים שגובים כסף בעבור כל בדיקה. במקום שאתם תעשו את זה, אנחנו עושים את זה בשבילכם והכל בכדי שתוכלו לקבל תשובה מיידית.

כל הפרטים האישיים שאני מוסר באתר מאובטחים ?

קרדיט 24 עומדת בתקני האבטחה המחמירים ביותר ושומרת את המידע בהתאם להוראות כל דין. בראש ובראשונה, קרדיט 24 היא מאגר מידע רשום במשרד המשפטים. זה אומר שמשרד המשפטים בדק ואישר לקרדיט 24 להחזיק את המידע האישי שלכם.

מה הסכום הגבוה ביותר להלוואה ?

קרדיט 24 מעמידה הלוואות בסכומים של 5,000 ש”ח ועד 100,000 ש”ח לתקופות של עד 24 חודשים.

האם אני יכול להאריך או לקצר את משך זמן ההלוואה ?

לאחר שההלוואה ניתנה ותנאיה נקבעו, במידה וישנם שינויים העשויים להשפיע על יכולת ההחזר שלכם, נשב ביחד ונמצא פתרון.

האם ניתן לבצע שינויים בתנאי ההלוואה לאחר שהתחלנו ?

תנאי ההלוואה נקבעים מראש ומוצגים לכם בכדי שתוכלו לשקול בכובד ראש, האם אתם יכולים לקיים את כל תנאי ההלוואה. כעיקרון, לא ניתן לשנות את תנאי ההלוואה לאחר שנלקחה, אולם, אנחנו תמיד כאן בשביל לעזור לפתור אירועים לא צפויים.

האם זה חוקי ?

כמובן! קרדיט 24 מחזיקה ברישיון לעסוק במתן אשראי.

האם יש אפשרות לדבר עם נציג בטלפון ?

בשמחה. אנחנו זמינים לכל שאלה בטלפון 03-6422424

איך החזרי ההלוואה מבוצעים? האם זה תופס לי מסגרת אשראי בבנק ?

החזרי ההלוואה נעשים בתשלומים חודשיים באמצעות שיקים או הוראות קבע. ההלוואה ניתנת מחוץ למסגרת האשראי הבנקאית ואינה משפיע על המסגרת בבנק או בכרטיסי האשראי.

מי בעצם נותן לי את ההלוואה ?

ההלוואה ניתנת באמצעות קרדיט 24 מימון בע”מ. ההלוואות שלכם לא נמכרות לצדדים שלישיים והשיקים שלכם, הסכמי ההלוואה ושטרי החוב נשארים אצלנו.

איך אתם נותנים הלוואה ללא שעבודים? מה הקאטש ?

באמצעות הטכנולוגיה שפיתחנו אנו מסוגלים לתת הלוואה מיידית מבלי הצורך בסרבולים מיותרים של שעבודים, ניירות, ערבים להלוואה או הפקדת נכסים.

מול מי נחתם החוזה ?

החוזה נחתם מול נציג מורשה מטעם החברה, במשרדנו או במקום שהלקוח יבחר, לשיקול דעת החברה.

מה הריביות שלכם ?

קודם כל, קרדיט 24 כפופה לחוק אשראי הוגן ולהוראותיו, הקובעות מגבלה חוקית לריביות. הריבית משתנה בהתאם לדרישות הסכום ומשך ההלוואה. ניתן לדרוש גם החזרי “בוליט” או “גרייס” (החזר קרן ההלוואה בחודשים מאוחרים יותר) והכל בכפוף לשיקול דעתה של החברה בלבד.